Rzecznik Praw Pacjenta

Warszawa, dnia 20 listopada 2017 r.

 

 

DYREKTOR GENERALNY
                  Biuro

Rzecznika Praw Pacjenta
         Jarosław Fiks

 

RzPP-WDK.060.5.2017

 

 

     Szanowni Państwo,

     Uprzejmie informuję, że Pani Beata Szydło, Prezes Rady Ministrów, powołała z dniem 30 października 2017 r. na stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta Pana Bartłomieja Chmielowca.

Jednocześnie informuję, że została zmieniona domena Rzecznika Praw Pacjenta na adres www.rpp.gov.pl oraz godziny pracy ogólnopolskiej infolinii, która obecnie czynna jest od pon. - pt. w godzinach 8.00 - 20.00. Został również uruchomiony nowy adres do korespondencji e-mail: kancelaria@rpp.gov.pl

Uprzejmie proszę o aktualizację swojej bazy adresowej i uwzględnienie powyższych informacji na swoich stronach internetowych oraz w przesyłanych do Rzecznika Praw Pacjenta dokumentach.

 

Dyrektor Generalny

Jarosław Fiks

 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.