Pytania i odpowiedzi

ZMIANA TERMINU SKŁADANIA OFERT

Oferty w języku polskim należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, budynek administracji pok. nr 17 w terminie najpóźniej do 24.07.2020r. do godz. 10.00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu  24.07.2020 r. o godz. 10.30 w siedzibie Zamawiającego, budynek administracji pok. nr 17.

 
Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na zadanie: „„Najem aparatu do badań genetycznych metodą RT PCR wraz z dostawą odczynników” – znak sprawy: ZP/03/2020.
 
Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/Kalisza informuje że w postępowaniu dotyczącym przetargu nieograniczonego wpłynęły zapytania i udzielił odpowiedzi i wyjaśnień:
 
 
PYTANIA DOTYCZĄCE PROJEKTU UMOWY
 
Pytanie nr 1
dotyczy wzoru umowy, § 3, pkt 2: 
Prosimy o usunięcie zapisu z umowy. Koszt podłączenia GeneXpert do systemu Eskulp jest bardzo wysoki i nie został wliczony do całkowitych kosztów umowy.
Odpowiedź: 
Zamawiający wyraża zgodę
 
Pytanie nr 2
dotyczy § 6, pkt 5 – prosimy o zgodę na wystawianie faktur dotyczących dostawy testów momencie realizacji zamówienia, a faktur dotyczących dzierżawy raz w miesiącu.
Odpowiedź: 
Zamawiający wyraża zgodę
 
Pytanie nr 3
dotyczy : § 9, pkt 2:   prosimy o usunięcie następującej części zdania z całego zapisu:  przy czym za siłę wyższą strony nie uznają wystąpienie epidemii COVID-19
Odpowiedź: 
Zamawiający wyraża zgodę
RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.