Informacja z otwarcia ofert

 

Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na zadanie: „Dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do oznaczenia morfologii krwi wraz z najmem analizatora hematologicznego” – znak sprawy: ZP/02/2017

Komisja przetargowa na zadanie: „Dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do oznaczenia morfologii krwi wraz z najmem analizatora hematologicznego” – znak sprawy: ZP/02/2017 przy Wojewódzkim Specjalistycznym ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/ Kalisza zgodnie z art. 86 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831) informuje, że w dniu 15 marca 2017 r. o godz. 09.30 w siedzibie Zamawiającego odbyło się otwarcie ofert na ww postępowanie. 
Do upływu terminu składania ofert złożono: 1 ofertę tj. SYSMEX POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa z ceną brutto: 143 431,20 PLN
Termin realizacji zamówienia 48 miesięcy od dnia podpisania umowy 
Termin dostawy     - 2 dni robocze, dostawy interwencyjne 48h
Termin płatności – 60 dni od daty otrzymania faktury VAT
Wewnątrzlaboratoryjny program kontroli jakości badań    - oświadczenia Wykonawcy potwierdzające bezpłatny udział w wewnątrzlaboratoryjnym programie kontroli jakości badań.
Kontrola poziomu odczynników z graficzną informacją o poziomie zużycia, opakowania z kodami RF do automatycznego wczytywania na pokładzie - oświadczenia Wykonawcy potwierdzające posiadanie odczynników zaopatrzonych w kody RF do automatycznego wczytywania na pokładzie analizatora. 
Aplikacja umożliwiająca analizę próbek leukopenicznych poprzez wydłużony czas pomiaru próbki- oświadczenia Wykonawcy potwierdzające posiadanie aplikacji umożliwiającej analizę próbek leukopenicznych. 
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia: 140 000,00 PLN

 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.