ZAPRASZAMY PRZEDSTAWICIELI MEDIÓW ...

... w dniu 19 stycznia br. (czwartek), o godz. 11.00, na konferencję prasową, której tematem będzie podsumowanie działalnosci Szpitala w 2016 r., zarówno w lecznictwie, jak i przeprowadzeniu wielu inwestycji umożliwiacych polepszenie jakości i warunków leczenia pacjentów  w naszym Zespole ZOZ.

Podczas spotkania, Pan Dyrektor Sławomir Wysocki przybliży uczestnikom również realizacje planów na rok bieżący oraz na najbliższą przyszłość.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy Panią Marszałek Marzenę Wodzińską - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Przewodniczącą Rady Społecznej Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy.

Spotkanie odbędzie się w gabinecie dyrektora Szpitala.                       

                                                                                                         Zapraszamy.

 

  • Kontakt dla mediów:

         Iwona Raszke-Rostkowska

         tel.: 600 017 708, e-mail: iwona.raszke@gmail.com

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.