W 2015 R., MIELIŚMY SWÓJ UDZIAŁ W PROFILAKTYCE ZDROWOTNEJ KALISZAN

Nowy Rok w Szpitalu, w Wolicy, to nie tylko kontynuacja codziennej opieki nad pulmonologicznymi pacjentami, ale również nowe zadania związane z profilaktyką zdrowotną skierowaną, miedzy innymi,  do mieszkańców Kalisza. 

Mamy nadzieję, że władze Kalisza  ponownie zaproszą nas do udziału w kolejnych akcjach Projektu "Zdrowy Kalisz" (które najprawdopodobniej ruszą wiosną)  i będziemy mogli służyć Państwu pomocą w badaniu kondycji płuc i całego układu oddechowego.

Zanim jednak zaprosimy na  badania profilaktyczne podczas wiosennych festynów, podsumowując ubiegły rok, miło nam poinformować, że w 2015 roku, Zespół ZOZ w Wolicy uczestniczył w dwóch takich akcjach wykonując spirometrię u 110 Kaliszan (festyn w Arenie). Natomiast 200 osób skorzystało z okazji podczas festynu przy ratuszu i poddało się badaniom rtg w naszym nowoczesnym Ambulansie. 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.