Przedstawiciel kadry zarządzającej Szpitalem w Wolicy nowym dyrektorem „Okrąglaka”

Przedstawiciel kadry zarządzającej Szpitalem w Wolicy nowym dyrektorem „Okrąglaka”

Zapewne większość z Państwa już wie, że w dniu wczorajszym rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Perzyny w Kaliszu.
Nowym managerem popularnie zwanego „Okrąglaka” został Pan Radosław Kołaciński, dotychczasowy z-ca dyrektora ds. administracyjno-eksploatacyjnych Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu ZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy.

Miło nam, że wysoki poziom kompetencji przedstawiciela kadry zarządzającej naszym Szpitalem został doceniony przez Pana Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Panu Dyrektorowi Radosławowi Kołacińskiemu, który nowe stanowisko obejmie z dniem 1 marca br., serdecznie gratulujemy i życzymy wiele wytrwałości i sukcesów w realizacji zaplanowanych zadań.

Dr Sławomir Wysocki – Dyrektor oraz Pracownicy Zespołu ZOZ
w Wolicy.
Facebook
 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.