PROŚBA i APEL DYREKTORA SZPITALA

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją w Polsce i wprowadzonym przez Rząd stanem epidemii, a także skalą zagrożenia, z którym nie mieliśmy dotąd do czynienia, zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe naszego Szpitala.

Obecna sytuacja wymusza podjęcie przez nas wielu pilnych, doraźnych decyzji oraz konieczność dodatkowych działań takich, jak m.in.: zakup sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej czy środków dezynfekujących, które są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego naszych pacjentów i personelu, jednak przewyższają one możliwości finansowe naszej placówki.

Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim osobom i instytucjom, które znając skalę naszych potrzeb, już udzieliły Szpitalowi wsparcia finansowego.

Jednak zdaje sobie sprawę, że walka z epidemią, której rozmiarów jeszcze nie znamy, wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, jakich Szpital w Wolicy nie posiada. W związku z tym, by zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i zespołowi pracowników, jestem zmuszony skierować prośbę do przedsiębiorców, samorządowców, stowarzyszeń, mieszkańców naszego regionu oraz pacjentów o pomoc w tej dramatycznej dla nas sytuacji.

Wpłat można dokonywać na konto:

34 1560 0013 2014 0307 5740 0002, z dopiskiem „darowizna KORONAWIRUS

W przypadku pytań dotyczących przekazania darowizny, proszę o kontakt z sekretariatem: p. Marta Kubiak, tel. +48 728 948 992

 

Licząc na zrozumienie i wsparcie finansowe Szpitala,  

życzę Państwu poczucia bezpieczeństwa i zdrowia.
/.../

lek. med. Sławomir Wysocki

Dyrektor

 

 

 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.