NOWOTWÓR PŁUCA INNY NIŻ RAK PIERWOTNY,

to temat wykładu, jaki wygłosi  Pani dr Ewa Zalc – Budziszewska, Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa, Ordynator Oddziału B naszego Szpitala podczas konferencji onkologocznej.

" Co Kobieta i Mężczyzna powinni wiedzieć o onkologii: od profilaktyki do radioterapii", to tytuł konferencji, w dniu 11 grudnia br., w Cetrum Radioterapii w Kaliszu. Głównym organizatorem wydarzenia jest Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu, które ma w Kaliszu swój oddział - Centrum Radioterapii, gdzie odbędzie się to spotkanie.

 Do wspólpracy przy organizacji wydarzenia zaproszono dyrekcję naszego Szpitala.  Pan Dyrektor Sławomir Wysocki i Pani dr Ewa Zalc Budziszewska wchodzą w skład Komitetu Naukowego konferencji.  

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.