Członkini Zarządu Wojewódzwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek podziękowała samorządowcom

Podziękowania samorządowcom, przedsiębiorcom i dziennikarzom za ich pomoc szpitalowi w Wolicy w walce z COVID-19 wręczył dyrektor szpitala Sławomir Wysocki i Paulina Stochniałek członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.
"Wyrazy wielkiego podziękowania za wsparcie i ogromne zaangażowanie w walkę z epidemią koronawirusa, która dotknęła nasz region. Takie działania pozwalają uwierzyć, w to iż społeczność lokalna, pracownicy służby zdrowia, dokładający wszelkich starań w leczeniu osób zakażonych, nie pozostają w tym sami- mówił dyrektor szpitala w Wolicy Sławomir Wysocki podczas uroczystości w Gołuchowie.
-Jestem szczęśliwa, że możemy liczyć na zespoły ludzi, na dyrektorów, którzy cały czas z pasją, energią, oddaniem robią to co najważniejsze, czyli dbają o pacjentów i mieszkańców. To było bardzo budujące i wzruszające doświadczenie- mówiła Paulina Stochniałek, Członek Zarządu Województwa wielkopolskiego.
Nie sposób wymienić wszystkich otrzymanych darów – począwszy od środków finansowych, środków ochrony osobistej, poprzez posiłki i artykuły spożywcze, kosmetyki, sprzęt medyczny i biurowy, na słowach otuchy płynących zewsząd kończąc. To piękny gest każdego DARCZYŃCY, płynący z serca, odruchu człowieczeństwa i chęci niesienia pomocy w czasie rozprzestrzeniającej się epidemii.
Świadomość, że nie pozostaliśmy sami z naszymi problemami dodawał nam sił w tym trudnym czasie. Ten czas próby, przez który przechodził szpital Wolicy był tym momentem, który pozwala uwierzyć w drugiego człowieka. Dziękuję raz jeszcze przedsiębiorcom, organizacjom i osobom prywatnym, samorządowcom, mediom za bezinteresowne działania, które wspierają naszą placówkę. Wszyscy jesteście wielcy, macie ogromne serca i nieocenioną chęć niesienia pomocy. Państwa wsparcie pozwoliło nam spokojnie działać, bo bez tych środków i pomocy nie byłoby nas stać na przekształcenie szpitala zapewnienie naszej kadrze bezpieczeństwa.
Przykłady wielkiego serca:
Wielu prezesów firm dzwoniło z pytaniami w czym pomóc
Wójtowie codziennie pytali o potrzeby, pocieszali, że będzie dobrze i razem damy radę, potem jeden z nich pomagał w niedzielę rozkładać namiot przed szpitalem
 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.