65-lecie Szpitala

Dwa jubileusze w jednym roku. Jest co świętować. A zatem, we wtorek, 9 pażdziernika, w Gołuchowie, w gronie wielu znamienitych gości i przyjaciół Naszego Szpitala uroczycie obchodziliśmy 65. lecie Zespołu ZOZ w Wolicy, które zbiegło się z 20-leciem dr. Slawomira Wysockiego na stanowisku dyrektora placówki.
Wiele wspomnień, wzruszeń i podziękowań wypełniło część oficjalną spotkania. Zarówno Pani Marszałek Marzena Wodzińska, jak i Dyrektor Sławomir Wysocki podkreślali w swych wystąpieniach, że podstawę efektywnego funkcjonowania Szpitala i stałego jego rozwoju, stanowi oddanie i profesjoalizm pracujących w nim ludzi. Dlatego wielu z Nich, właśnie podczas tej uroczystości, za swą wieloletnią i efektywną pracę, otrzymało listy gratulacyjne.
W trakcie juileuszu, słowa podziękowań zostały skierowane również do osób i instytucji, które w trudnych chwilach dla Szpitala wspierali i podawali dyrekcji pomocną dłoń.
Statuetki "Przyjaciel Szpitala" otrzymały 43 osoby. Wśród nich m.in.: europoseł Andrzej Grzyb, senator Andrzej Wojtyła, posłowie Mariusz Witczak i Piotr Kaleta, Zarząd oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Starostowie Kaliscy, Prezydent, jego zastępcy i skarbnik Miasta Kalisza, Wójt Gminy Godziesze Wielkie czy przedstawiciele środowiska medycznego.

Wszystkim, obecnym w Gołuchowie, pięknie dziękujemy za wspólne świętowanie.

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.